Säljledning

Wiveca Andreasson

Försäljningschef säljkår & anbud
Tel: 010-482 39 43
SMS: 070-221 77 57
wiveca.andreasson@atria.com

Alexander Melin

Försäljningschef tailor made
Tel: 010-482 39 45
SMS: 076-770 92 50
alexander.melin@atria.com

Jonas Kyrö

Försäljningschef Grossist
Tel: 010-482 39 72
SMS: 072-546 14 59
jonas.kyro@atria.com


 

Säljkår

Magnus Bruce

Västra Götaland, Göteborg
Tel: 010-482 39 23
SMS: 070-514 62 42
magnus.bruce@atria.com

Jahn Bergqvist

Västra Svealand
Tel: 010-482 39 21
SMS: 070-593 27 47
jahn.bergqvist@atria.com

Lars Myckelberg

Norra Svealand, norra Stockholm
Tel:010-482 39 16
SMS: 070-283 86 06
lars.myckelberg@atria.com

Jörgen Blomdahl

Norrland
Tel: 010-482 39 19
SMS: 070-673 77 00
jorgen.blomdahl@atria.com

Robert Fors

Östra Svealand, södra Stockholm, Gotland
Tel: 010-482 39 22
SMS: 070-643 43 40
robert.fors@atria.com

Peter Andersson

Östra Götaland
Tel: 010-482 39 28
SMS: 070-671 32 63
peter.andersson@atria.com

Stefan Anderson

Skåne, Halland
Tel: 010-482 39 24
SMS: 070-675 98 84
stefan.anderson@atria.com


Key Account Managers

Henrik Mauritzon

Key Account Manager kedjekunder
Tel:010-482 39 34
SMS: 072-576 55 09
henrik.mauritzon@atria.com

Eva-Karin Bengtsson

Key Account Manager grossist & kedjekund
Tel: 010-482 39 30
SMS: 070-543 78 21
evakarin.bengtsson@atria.com

Janne Vainio

Key Account Manager grossist
Tel: 010-482 39 05
SMS: 070-6355662
janne.vainio@atria.com

Jonas Högberg

Key Account Manager grossist
Tel: 010-482 39 08
SMS: 070-571 98 09
jonas.hogberg@atria.com

Susanne Somming

Prognos-/Inköpskoordinator
Tel: 010-482 39 49
SMS: 070-573 39 49
susanne.somming@atria.com

Emelie Reingsdahl

Affärskoordinator
Tel:010-482 39 09
SMS: 070-371 19 66
emelie.reingsdahl@atria.com

Maria Adolfsson

Key Account Manager/
Projektledare

Tel: 010-482 39 89
SMS: 070-687 99 91
maria.adolfsson@atria.com